Вночі пролунав вибух, а уламки ракети нібито впали в один із городів в селі Кіцкани. Про це повідомляє Радіо Свобода.
Представник окупаційної "влади" Придністров'я повідомив, що вибух був в повітрі о 01:00 ночі. Уламки нібито впали в один із городів в селі Кіцкани.
Попередньо, постраждалих немає.
Кіцкань – недалеко від кордону з Україною. Цієї ночі армія РФ била по Одещині «Шахедами», «Калібрами» та «Оніксами».
Як повідомляють Українські Новини, морвокзал і готель в Одесі майже знищено. З’явилися фото наслідків нічної атаки.
Вночі Повітряні сили попереджали про запуск ракет та дронів, в Одесі було чутно вибухи.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.
