У деяких районах Києва зникло світло. Аварійні відключення сталися в Святошинському районі та на Борщагівці, повідомила компанія ДТЕК Київські електромережі.
"Наші енергетики відновлюють електропостачання для 120 будинків у Південній Борщагівці, Святошинського району столиці", – йдеться у повідомленні.
Аварійне відключення сталося близько 13:20. Наразі без світла у столиці залишилися 6 850 споживачів.
Щоб у киян з'явилось світло, буде проведено перепідключеня за резервною схемою до 16:00. Після чого розпочнеться ремонт основного обладнання, щоб забезпечити надійну схему електропостачання будинків.
Як повідомляли Українські Новини, Україна готується до різних сценаріїв розвитку подій в зимовий період через можливі ракетні удари держави-агресора Росії по енергосистемі.
Так, в Україні вже виконали 60% запланованих робіт з відновлення електромереж, пошкоджених обстрілами з боку Росії.
Проте у Раді вже передрікають важку зиму, відімкнення електрики та складний опалювальний сезон.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.