В Києві під час повітряної тривоги ввечері 26 липня обмежили роботу столичної підземки. Зараз низка станцій працює в режимі укриття.
Про це в Telegram написала прес-служба Київської міської державної адміністрації.
Так, рух поїздів червоною лінією метро здійснюється від станції "Академмістечко" до станції "Театральна", зеленою - від станції "Сирець" до станції "Звіринецька"
Водночас станції "Арсенальна", "Хрещатик" та "Видубичі" працюють в режимі укриття.
"Про зміни в роботі метрополітену також інформують на станціях. Нагадаємо, що під час повітряної тривоги метро не курсує наземними ділянками", — додали в КМДА.
Також не працюють ті станції, які знаходяться над землею. Через міст метро та Південний міст потяги не рухаються.
Як повідомляли Українські Новини, сьогодні ввечері російські стратегічні бомбардувальники Ту-95 випустили ракети в напрямку України.
Раніше Повітряні сили ЗСУ повідомили, що бомбардувальники Ту-95 здійснили пуски ракет з акваторії Каспійського моря в напрямку України.
Згідно з інформацією військових, російські окупанти підняли в повітря 12 бомбардувальників. Вони здатні нести ракети Х-22, Х-55, Х-101 та Х-102.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.