У суботу, 1 липня, розпочалася реєстрація електронних кабінетів для більшості вступників. Про це Міністерство освіти і науки України повідомляє у телеграмі.
"З 1 липня вступники зможуть зареєструвати електронні кабінети на сайті.
Реєстрація відбувається за кількома напрямками:
▪️до закладів фахової передвищої освіти;
▪️до закладів вищої освіти;
▪️до закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Детальні інструкції щодо роботи в електронних кабінетах тут.
Усі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім невеликого винятку, визначеного Порядками приймання). А вступники до закладів професійно-технічної освіти цьогоріч уперше зможуть подати заяви на вступ онлайн. Або ж за власним бажанням – у паперовому вигляді.
Електронні кабінети працюватимуть до 30 листопада. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв, визначеного за відповідними траєкторіями вступу", - сказано в повідомленні.
Як повідомляли Українські Новини, раніше Український центр оцінювання якості освіти опублікував графік основної сесії національного мультипредметного тесту.
Нагадаємо, у листопаді 2022 року стало відомо, що Міністерство освіти та науки планує провести НМТ у 2023 році. Тоді ж уряд запропонував Верховній Раді скасувати державну підсумкову атестацію у 2023 році.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.