3533

Росіяни обстрілюють окуповані ними ж Олешки

Олешки. Фото: facebook/groups/Oleshki
Олешки. Фото: facebook/groups/Oleshki

Вранці 26 червня росіяни обстріляли окуповані ними ж Олешки в Херсонській області.

Про це пише "Суспільне. Херсон" з посиланням на міського голову Євгена Рищука.

Відомо, що внаслідок обстрілу загинуло двоє містян, ще дев'ятеро — поранені.

В Генштабі ЗСУ підтвердили факт обстрілу. Зазначається, що РФ ударила по місту з авіації.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, сьогодні російські окупаційні війська вдарили по музичній школі в Білозерці Херсонської області. Пошкоджені також будинки, лінії електропередач і газопровід. Є поранена.

Також вранці російські окупанти обстріляли житлові квартали Херсона та Антонівки. Ворог застосовував заборонені запалювальні боєприпаси. Пожежі виникли в будинках, на об'єкті критичної інфраструктури та газопроводі.

Тим часом речниця Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що російські окупаційні війська б'ють нині переважно по тих областях, які вважають "хабами" ЗСУ.

Крім того, у Херсонській області спостерігається поступове збільшення рівня води.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.