Внаслідок масштабної ворожої ракетної атаки 16 червня на Київщині пошкоджені приватні будинки, є постраждалі. Станом на 16.50 поліція області повідомила про сімох потерпілих, які звернулися до лікарів.
"На щастя, вони не мають серйозних трав. Ми розуміємо, що це не останнє звернення громадян. Закликаємо у разі необхідності одразу телефонувати відповідним службам та не чіпати уламки ракет, адже вони можуть бути небезпечними", - наголосив очільник Нацполу Київщини Андрій Нєбитов.
За його даними, внаслідок падіння уламків виникло загоряння лісової та трав'яної підстилки. Всі займання локалізовано. Оперативні служби продовжують працювати на місцях. Інформація про пошкодження оновлюється. "Людям надається необхідна допомога", - інформував голова ОВА.
Як повідомляли Українські Новини, сьогодні в день жителі Києва чули вибухи, частина з яких бура роботою ППО.
Ракетна атака на Київ відбулася, коли в столицю приїхав президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса. Він та інші делегати з ПАР хотіли домовлятися про мир.
Раніше влада ПАР звернулася до диктатора країни-агресора Росії Володимира Путіна і попросила його не приїжджати на саміт БРІКС у Південно-Африканську Республіку, інакше його доведеться заарештувати.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.