2224

Окупанти скинули на Торецьк авіабомбу

Торецьк. Скріншот відео
Торецьк. Скріншот відео

Російські окупанти вшосте за останні дні скинули на Торецьк в Донецькій області керовану авіабомбу.

Про це повідомляє Нацполіція.

Там відмітили, що днями російські сили завдали двох бомбових ударів по центру міста. У цей час там був екіпаж "Білі янголи", який проводив евакуацію. Поліцейські разом із парамедиками ДСНС надали допомогу постраждалим.

Троє місцевих жителів отримали поранення. Найважче поранено старшу жінку.

РЕКЛАМА

У поліції наголосили, що жителі Торецька, Нью-Йорка та навколишніх сіл зараз у небезпеці.

Там нагадали, що лише за останній тиждень на район скинули шість керованих авіабомб ФАБ-250.

Як повідомляли Українські Новини, протягом 7 червня між силами оборони України і російськими окупантами відбулося 30 бойових зіткнень. Противник і надалі зосереджує основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що українські військові перейшли в наступ у районі Бахмута Донецької області.

РЕКЛАМА

5 червня російські окупанти скинули авіабомби на центр Торецька Донецької області. Троє людей отримали осколкові поранення, троє правоохоронців зазнали контузій.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.