• Новини
  • Політика
  • В КМДА стверджують, що укриття в Києві будуть постійно відчинені
399

В КМДА стверджують, що укриття в Києві будуть постійно відчинені

Укриття. Фото: acc.cv.ua
Укриття. Фото: acc.cv.ua

Столична влада обіцяє, що укриття в Києві будуть цілодобово відчинені.

Про це розповів глава департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

"Сьогодні вже ухвалено рішення про те, щоб вони були відчинені постійно. До цього були розмови про те, що ми не можемо їх тримати постійно відчиненими, тому що там було зроблено ремонтні роботи, безхатченки організовуватимуть собі там притулок. Але ж не маємо іншого виходу, окрім як тримати їх постійно у відкритому стані", — йдеться в повідомленні.

Крім того, Українські Новини повідомляли, що Ткачук стверджував, що укриття проходять перевірку, проте в інший час їх не відчиняють, навіть коли є повітряна тривога.

РЕКЛАМА

Вночі у четвер російські окупанти завдали ракетного удару по Києву, випустивши 10 балістичних та крилатих ракет "Іскандер". Сили протиповітряної оборони збили всі ракети, проте внаслідок падіння уламків загинули дві жінки та одна дитина.

Попередньо відомо, що вони загинули через те, що не змогли потрапити до бомбосховища у поліклініці під час оголошеної повітряної тривоги. Правоохоронні органи порушили кримінальну справу за цим фактом.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.