Новини 2018-11-15T09:27:35+02:00
Збірна Франції з футболу розгромила українську команду з рахунком 4:1 (фото)

Гравець матчу за версією Українських Новин - Мартен.

Національна збірна України з футболу 6 червня в товариському матчі в Донецьку програла збірній Франції з рахунком 1:4.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Марком Клаттенбургом (Англія).

Головний тренер збірної України Олег Блохін випустив у стартовому складі воротаря Андрія П'ятова, у захисті - Василя Кобіна, Олександра Кучера, Миколу Іщенка та В'ячеслава Шевчука, у півзахисті - Олега Гусєва, Анатолія Тимощука, Руслана Ротаня, Сергія Назаренка та у нападі - Андрія Вороніна й Марко Девіча.

Головний тренер збірної Франції Лоран Блан випустив у старті воротаря Стіва Манданду, у захисті - Патріса Евра, Юнеса Кабуля, Сахо Мамаду, Антоні Ревейєра, у півзахисті - Кабайє Йоан, Мвіла Яна, Блеза Матуїді, Ремі Лоїка та у нападі - Кевіна Гамейро й Жеремі Менеза.

Матч почався спокійно, але буквально на перших хвилинах помилився Іщенко, чим скористався Кабайє - відпасував на Ремі і той пробив з-за штрафної повз ворота.

Здалося, що команди почнуть активно обмінюватися гострими моментами, однак до кінця першого тайму нічого особливо небезпечного біля обох воріт не відбулося.

Другий тайм для хазяїнів почався непогано, на 53 хвилині Ротань у середині поля відібрав м'яч у суперника, відпасував на Вороніна, який віддав передачу на Тимощука, і Анатолій метрів з 35-40 пробив, а Манданда грубо помилився, і м'яч опинився в сітці - 1:0.

Французи відразу ж почали відіграватися, і вже на 58 хвилині Гамейро з лінії штрафної відправив м'яч у сітку воріт П'ятова - 1:1.

Однак найцікавіше почалося з виходом на поле лідерів французької збірної Флорана Малуді, Франка Рібері та Каріма Бенземі.

Французи явно посвіжішали, і команда почала потроху посилювати тиск на ворота П'ятова.

У підсумку з 87-ї до 91-ї хвилини Україна пропустила 3 м'ячі без відповіді у свої ворота.

На 87 хвилині Мартен зважився на удар здалеку, і П'ятов не зміг з ним упоратися, м'яч влучив точно в кут - 1:2.

На 89 хвилині, після подачі кутового, Кабуль забив м'яч у сітку воріт П'ятова - 1:3.

На 91 хвилині, збірну України добив той же Мартен, який після передачі Бензема розстріляв дев'ятку - 1:4.

Зазначимо, на полтавському стадіоні "Ворскла" 5 липня відбудеться футбольний матч за Суперкубок Прем'єр-ліги. Матч між "Динамо" і "Шахтарем" орієнтовно відбудеться о 21:30.

Більше новин про: Франция Футбол Донбасс Арена