Російське міністерство будівництва планує дозволити будівництво дерев'яних будинків заввишки до п'яти поверхів. Про це повідомляє російський "Інтерфакс".
Видання зазначає, що російський Мінбуд ще з 2020 року розробляє нормативні акти, які дозволять зводити багатоповерхові дерев'яні будинки, і розраховує у 2024 році надати дозвіл на це.
"Ми цього року, я думаю, завершимо повністю всі випробування і, як мінімум, забезпечимо внесення змін до нормативної бази в першому кварталі 2024 року, забезпечимо будівництво п'яти поверхів. З наступного року будинки з дерева, як мінімум, заввишки п'ять поверхів у нас можна буде будувати", – сказав заступник голови Мінбуду.
До кінця поточного року в Росії хочуть вирішити питання щодо пожежної та сейсмічної безпеки у будівлях з дерева.
Як повідомляли Українські Новини, у квітні 2022 року в Росії заявили, що дозволять будувати дерев'яні п'ятиповерхівки без додаткового конструктивного захисту.
10 лютого віцепрем'єр РФ Олександр Новак заявив, що Росія у березні має намір скоротити видобуток нафти на 500 тис. барелів за добу.
5 грудня набуло чинності рішення Ради ЄС про ліміт ціни на російську нафту та заборону морського транспортування російської нафти до третіх країн.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.