Світ 2024-05-15T05:23:27+03:00
Божевільний камбек та бійка на полі. Чим запам'ятався матч Нідерланди — Аргентина

Футбол, Аргентина, ЧМ-2022, Нідерланди, Чемпіонат світу з футболу
Ліонель Месі
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Збірна Аргентини змогла здолати збірну Нідерландів лише у серії післяматчевих пенальті у чвертьфіналі ЧС-2022.

Гра приймав стадіон "Лусайл Айконік" у Лусаїлі.

У другому таймі аргентинці повели в рахунку, а потім подвоїли перевагу. Але Нідерланди змогли відігратися з рахунку 0:2 до 2:2 і перевели гру у овертайм.

Кінець другого тайму відзначився масовою бійкою "стінка на стінку". Під кінець основного часу матчу при рахунку 2:1 аргентинці досить агресивно відбирали м'яч. Після кількох підкатів та свистка арбітра хтось із аргентинців засадив м'ячем по лаві запасних суперника. Далі лава запасних майже у повному складі вибігла на поле виясняти відносини. Згодом на допомогу польовим аргентицям прибігли і їх запасні. Розбороняти футболістів довелося судді.

Протягом овертайму 30 хвилин жодна з команд гол не забила, тому команди відпарилися бити пенальті.

У серії пенальті південноамериканська команда перемогла із рахунком 4:3.

Тепер Аргентина і Хорватія зустрінуться у півфіналі та визначать першого учасника фіналу. Двоє інших півфіналістів визначаться 10 грудня у матчах Англії і Франції та Марокко і Португалії.

Нагадаємо, в іншому матчі чвертьфіналі збірна Хорватії в серії пенальті здолала збірну Бразилії, яка вважалася лідером Чемпіонату світу-2022.