Хорватія сенсаційно вибила Бразилію з чемпіонату світу-2022

Футбол, Бразилія, Хорватія, ЧС-2022, Чемпіонат світу з футболу
Футболісти збірної Хорватії радіють. Фото телеграм-канал GOAL
  • Скопійовано

Збірна Хорватії в серії пенальті здолала збірну Бразилії, яка вважалася лідером Чемпіонату світу-2022.

Матч можна було подивитися онлайн на каналі "Суспільне. Спорт".

Основна 90-хвилинка закінчилася без голів. Бразильці вісім разів ударами в площину змушували вступати в гру голкіпера хорватів Домініка Ліваковича. Водночас у підопічних Далича не було жодного прицільного удару в площину.

Гра перейшла в екстратайм, протягом якого Неймар забив гол у ворота хорватів. Але протягом других 15 хвилин вже хорвати за три хвилини до закінчення другого екстратайму реалізували свою єдину спробу вдарити по воротах. З рахунком 1:1 команди пішли бити пенальті.

Голкіпер зробив свій перший сейв у серії після першого ж удару від Родріґо, після чого вирішальний удар не реалізував Маркіньойс. Завдяки точним ударам Влашича, Маєра, Модрича та Оршича хорвати потрапили у півфінал ЧС-2022.

Нагадаємо, пресаташе збірної Бразилії обурив своїм вчинком чималу кількість уболівальників. Під час прес-конференції в Катарі на стіл зстрибнув кіт. Пресаташе взяв кота за шкірку та скинув його на підлогу. Це обурило фанатів футболу. Дехто через це навіть побажав бразильцям найшвидшого вильоту з Мундіалю.

Як повідомляли Українські Новини, місцеві марокканці влаштували вуличні бійки та погроми на вулицях бельгійського Брюсселя  під час матчу ЧС-2022 у Катарі між збірними Марокко та Бельгією. Приводом став гол марокканців, який відмінив арбітр.

Підписуйтесь на наш telegram-канал "Українські Новини"