Яворівський районний суд Львівської області оштрафував мера Чернігова Владислава Атрошенка на 6 800 гривень та позбавив посади на 1 рік.
Про це Українським Новинам повідомили в суді.
Рішення суд виніс 7 грудня.
Атрошенка визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, а саме конфлікту інтересів під час воєнного стану.
В якості міри покарання щодо Атрошенка застосували штраф у розмірі 6800 гривень та обмеження у вигляді позбавлення права обіймати посаду міського голови терміном на 1 рік.
Як повідомляли Українськi Новини, Національне агентство з питань запобігання корупції вручило адміністративний протокол меру Чернігова Владиславу Атрошенку через конфлікт інтересів.
Працівники ДБР виявили, що міський голова Чернігова надав вказівку своєму водієві вивезти закордон автомобіль, який належить його дружині. Це становило його приватний інтерес (ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП – порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).
При цьому водію мера для цього оформили відрядження та виділили з бюджету кошти, у тому числі і на бензин.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.