2837

У київській гімназії 153 імені Пушкіна знесли погруддя Пушкіна

У київській гімназії 153 імені Пушкіна знесли погруддя Пушкіна. Фото: Facebook.
У київській гімназії 153 імені Пушкіна знесли погруддя Пушкіна. Фото: Facebook.

У київській гімназії №153 напередодні нового навчального року демонтували погруддя російському поетові Олександру Пушкіну. Про це для вузького кола друзів повідомили автори публікації у соціальній мережі Facebook.

Разом із текстом посту до нього додані й фотографії із двору цього столичного навчального закладу до знесення бюста та після завершення його демонтажу.

Слід зазначити, що депутатська пропозиція щодо знесення пам'ятних знаків, меморіальних табличок та бюстів була зареєстрована у Київраді наприкінці квітня поточного року. Така ініціатива містилася у проекті рішення про "демонтаж пам'ятних знаків у Києві, які мають відношення до Росії та СРСР". Його внесли на розгляд міськради депутати Київради Ксенія Семенова ("Слуга народу") та Аліна Михайлова ("Голос").

"Зареєстрували проект рішення про знесення 60 об'єктів, які своїм імперським тавром отруюють наш міський простір", написала тоді міський депутат Аліна Михайлова.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Більше новин про:
Олександр Пушкін

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.