Новини 2019-01-15T09:52:35+02:00
Перший національний буде транслювати "Формулу-1"

Контракт розраховано до 2013 року.

Гран-прі Туреччини, намічений на 6-8 травня, стане першою гонкою цього сезону, офіційно показаної українським телебаченням.

Перший національний телеканал домовився про трансляцію Чемпіонату світу з Формули-1. Про це повідомляє прес-служба телекомпанії.

Право на показ гонок на території України викупила компанія "Червоненко Рейсинг", що належить президентові автомобільної федерації України Євгену Червоненку.

Контракт компанії з адміністрацією Формули-1 розраховано до 2013 року. "Червоненко Рейсинг" також придбала права на телетрансляції молодіжних серій GP2 і GP3, однак зараз невідомо, чи буде організовано самі ефіри.

За домовленістю між Червоненком й генеральним директором Національної Телекомпанії України Єгором Бенкендорфом, в 2011 році Перший національний канал буде транслювати Гран-прі Формули-1 і етапи Інтерконтинентальної ралійної першості IRC.

Гран-прі Туреччини, намічений на 6-8 травня, стане першої гонкою Формули-1 2011 року, офіційно показаною українським телебаченням.

Нагадаємо, чемпіонат цього року Формули-1 стартував ще 27 березня. Уже відбулися Гран-прі Австралії, Малайзії й Китаю.

Пілот команди Red Bull Себастьян Феттель виграв два перших етапи. Гран-прі Китаю виграв пілот команди McLaren Льюїс Хемілтон.