Новини 2019-03-15T10:14:41+02:00
"Динамо" припинило боротьбу в Лізі Європи

"Динамо" не змогло обійти "Брагу".

Зустріч із португальською "Брагою" обійшлася без забитих голів.

Португальський футбольний клуб "Брага" з однойменного міста в другому матчі Ліги Європи 14 квітня на своєму полі зіграв з київським клубом "Динамо" унічию 0:0 і пройшов у наступний етап турніру.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Йонасом Еріксоном (Швеція).

Головний тренер "Браги" Домінгуш Пасьєнса випустив у стартовому складі воротаря Артура (Бразилія), захисників Сілвіу, Паулау, Вандіньо, Пауло Сезара (останні троє - Бразилія), півзахисників Куштодіо, Угу Віана, Леандро Саліно, Алана, Ліму (останні троє - Бразилія), нападника Альберта Мейонга (Камерун).

Головний тренер "Динамо" росіянин Юрій Сьомін випустив у своєму стартовому складі воротаря Олександра Шовковського, у захисті - Даніло Сілву (Бразилія), Аїлу Юсуфа (Нігерія), Євгена Хачеріді й Горана Попова (Македонія), у півзахисті - Огнена Вукоєвича (Хорватія), Олега Гусєва, Романа Єрьоменка (Фінляндія) і Андрія Ярмоленка, у нападі - Артема Мілевського і Артема Кравця.

Після короткої десятихвилинної розвідки перевагу в матчі захопила "Брага". Португальці вигравали більшу кількість єдиноборств, але до гольових моментів біля воріт Шовковського справа не доходила.

До середини тайму "Динамо" вдалося перехопити ініціативу. На 25 хвилині в Ярмоленка з'явився реальний шанс відкрити рахунок, але він не зміг замкнути головою вивірений навіс Данило Сілви.

Через 4 хвилини "Брага" залишилася в меншості - Пауло Сезар був вилучений за грубу гру проти Ярмоленка.

Кількісна перевага дала "Динамо" можливість більше володіти м'ячем, але незважаючи на це кияни не створили жодного небезпечного моменту в першому таймі біля воріт Артура.

Вони допускали неабияку кількість хиб в передачах і дуже рідко прискорювалися, а без цього створити серйозні проблеми для захисту португальців було складно.

"Брага" у свою чергу проґавила вигідну можливість виділитися на 43 хвилині матчу: Шовковський невдало відбив штрафний у виконанні Уго Віани, але відразу виправився, парирувавши добивання Мейонга.

Другий тайм був подібний на перший. Динамівці більше володіли м'ячем, але ніяк не могли здолати ослаблений видаленням захист португальців. Ті у свою чергу створювали небезпечні моменти в контратаках: у Ліми було дві можливості забити, але обидва рази йому перешкодив Шовковський.

Єдине, що можуть занести собі в актив кияни за другий тайм - це удар Кравця на 61 хвилині з 10 метрів, який парирував Артур, і простріл Ярмоленка на 83 хвилині, коли Вукоєвичу не вистачило декількох сантиметрів, щоб переправити м'яч у сітку.

На жаль, таку прекрасно організовану й дисципліновану команду як "Брага" неможливо було обіграти без швидкої й точної гри в пас, а у "Динамо" у матчі 14 квітня цього зовсім не спостерігалося.

У підсумку за рахунок гостьового м'яча "Брага" пройшла до 1/2 фіналу Ліги Європи, де зіграє зі своїми співвітчизниками з лісабонської "Бенфіки", а кияни завершили єврозезон 2010/2011.

Герой матчу - Домінгуш Пасьєнса (головний тренер "Браги").

Нагадаємо, у першому матчі 8 квітня в Києві "Динамо" зіграло з "Брагою" внічию 1:1.