• Новини
  • Політика
  • У Генштабі розповіли, чи потрібно ввечері вдома вимикати світло під час повітряної тривоги
1780

У Генштабі розповіли, чи потрібно ввечері вдома вимикати світло під час повітряної тривоги

В очікуванні електрики. Фото: соцмережі
В очікуванні електрики. Фото: соцмережі

У Генеральному штабі повідомили, що ввечері ніхто цілеспрямовано світло у будинках не вимикає, але військовослужбовці дотримуються цієї рекомендації.

Про це Українським Новинам повідомили у відомстві.
 
"Коли були обстріли житлових будинків, то десь були світлові маячки і це могло привернути увагу. Ворог абсолютно цинічно та цілеспрямовано порушував міжнародне гуманітарне право, тому й ракети прилітали та обстріли були. З метою, щоб себе убезпечити, є люди, які вимикають світло. Ніхто цілеспрямовано не вимикає. З огляду на рекомендації Збройних сил, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військових адміністрацій, люди самі повинні приймати рішення (вимикати світло чи ні, - ред.)", - повідомили у Генштабі.

У відомстві зазначили, що в країні діє воєнний стан і ніхто не перебуває в безпеці, якщо будуть ракетні обстріли або авіабомбардування.

При цьому у Генштабі додали, що військовослужбовці дотримуються рекомендацій і в цей час вимикають світло на об'єктах.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українськi Новини, через бойові дії у Київській області частина Правого берега столиці знову залишилася без світла. Пошкоджено дві високовольтні лінії, що живлять будинки.

6 рятувальників постраждали внаслідок ворожих ракетних ударів по Дніпру.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.