Спорт, Футбол, Динамо, Лига Европы, Брага
ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
  • Скопійовано

Другий тайм динамівці грали в меншості через видалення Андрія Шевченка.

Київське "Динамо" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА вдома зіграло внічию з португальською "Брагою" з рахунком 1:1.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Бьорном Куйперсом (Нідерланди).

Головний тренер "Браги" Домінгуш Пасьєнса випустив у стартовому складі воротаря Артура Мораеса (Бразилія), захисників Сільвіу, Паулау (Бразилія), Кака (Бразилія) і Мигеля Гарсію, півзахисників Леандро Саліну, Вандіньйо (обидва - Бразилія), Угу Віану та форварда Алана, Пауло Сезара і Ліму (всі троє - Бразилія).

Головний тренер "Динамо" росіянин Юрій Сьомін випустив у своєму стартовому складі воротаря Олександра Шовковського, у захисті - Данило Сілву (Бразилія), Айїлу Юсуфа (Нігерія), Євгена Хачеріді та Горана Попова (Македонія), у півзахисті - Огнена Вукоєвича (Хорватія), Олега Гусєва, Романа Єрьоменка (Фінляндія) і Андрія Ярмоленка, у нападі - Артема Мілевського та Артема Кравця.

Стартові хвилини найкраще провели динамівці, за що і були нагороджені на 6-й хвилині, коли Гусєв на правому фланзі втік від захисника і навісив на далекий кут воротарського, звідки Ярмоленко головою переправив м'яч у ворота Мораеса - 1:0.

Довго сумувати португальцям не довелось, оскільки на 14-й хвилині Угу Віана з кутового прострелив низом у воротарський, де Вукоєвич у боротьбі з Аланом зрізав м'яч у свої ворота - 1:1.

Продовження першого тайму пройшло переважно в атаках "Динамо" і Мораесу неодноразово доводилося вступати в гру. За цей час кияни створили 4-5 небезпечних моментів, свої зусилля до яких доклали Гусєв, Кравець, Мілевський і Ярмоленко.

У перерві Сьомін зробив, як здавалося, абсолютно логічну заміну, випускаючи замість сируватого Кравця Андрія Шевченка, однак віце-капітан "Динамо", всупереч логіці, за 15 хвилини встиг заробити дві жовті картки і залишити свою команду в меншості.

Вдесятером про якісь масштабні атакуючі дії з боку киян говорити не доводилося, а "Брага" хоч і володіла територіальною перевагою, особливо не старалася в нападі.

Команди за весь другий тайм практично не створили небезпечних моментів і гра так і завершилася з рахунком 1:1.

Гравець матчу (за версією Українських Новин) - Артур Мораес.

У 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" по сумі двох зустрічей обіграло "Манчестер Сіті" (Англія).

Нагадаємо, 6 квітня донецький "Шахтар" програв іспанській "Барселоні" з рахунком 1:5 у матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.