316

Жінка з розбомбленого пологового будинку в Маріуполі народила дитину, – журналіст

Маріуполь. Фото: Facebook/Мстислав Чернов
Маріуполь. Фото: Facebook/Мстислав Чернов

Одна з пацієнток пологового будинку у Маріуполі, біля якого скинули авіабомбу 9 березня російські окупанти, увечері 10 березня народила дівчинку.

Про це повідомила журналістка Ольга Токарюк у Twitter із посиланням на родича породіллі.
За її словами, Маріанна народила близько 22:00 четверга. Мати і дитина зараз у безпеці, але в Маріуполі дуже холодно і місто перебуває під обстрілом окупантів.

"Вони гаразд, але в Маріуполі дуже холодно, і бомбардування не припиняються", - написала журналістка.

Як повідомляли Українськi Новини, 9 березня російські війська скинули авіабомбу в район лікарні та пологового будинку в Маріуполі. 1 дитина та 2 дорослих загинули, 17 постраждали. 

Раніше радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що за час блокади міста через російські обстріли  загинуло не менше 1 300 жителів міста.

Крім того,  Маріуполь знову зазнав авіаудару окупантів 10 березня, загинула одна людина.

Тим часом  захисники Маріуполя знищили 4 ворожі танки  та 1 БМП, а також знищили та пошкодили 11 одиниць броньованої техніки окупантів.

РЕКЛАМА

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.