Європейський союз не запроваджуватиме заборону на експорт природного газу та нафти з Російської Федерації. Відповідну заяву зробив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє Devdiscourse.
"Найважливіше для нас питання було вирішено сприятливим чином: санкцій, які б поширювалися на газ чи нафту, не буде, тому енергопостачання Угорщини в майбутній період буде надійним", - сказав Орбан.
Нагадаємо, 8 березня президент США Джо Байден заявив, що Сполучені Штати ухвалили рішення запровадити заборону на імпорт нафти та природного газу з Російської Федерації через її військову агресію проти України.
Ми також писали, що Росія пригрозила перекрити газопровід "Північний потік-1" і підняти ціни на нафту до 300 доларів за барель, якщо країни Заходу вирішать запровадити заборону на експорт енергоносіїв з Росії.
А наприкінці лютого заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв "привітав" Німеччину зі зростанням ціни на газ до 2 000 євро через заморожування сертифікації "Північного потоку-2".
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.