Міністерство внутрішніх справ сформувало додатковий поліцейський батальйон у Києві для посилення оборони столиці. Про це Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський сказав у ефірі телеканалу «Україна 24», передають Українськi Новини.
"Поліція сьогодні разом із рятувальниками, разом з армією займається обороною країни. Ми зараз сформували додатковий поліцейський батальйон у Києві, який візьме участь в обороні столиці та зараз йде його злагодження з іншими підрозділами Збройних Сил, Нацгвардії, які захищатимуть столицю" , - сказав Монастирський.
Він зазначив, що поліція сьогодні фактично є однією із частин оборони держави.
На питання про мародерство, міністр зазначив, що випадків мародерства на сьогодні не багато, його жорстко припиняють, зокрема, самі громадяни та територіальна оборона.
Як повідомляли Українськi Новини, раніше Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що російські диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) можуть проникнути до Києва під виглядом евакуйованих жителів окупованих населених пунктів.
За даними Генштабу, російські війська перегруповуються для нової спроби взяти Київ.
Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко повідомив 10 березня, що українські військові знищили 5 російських танків унаслідок контратаки під Києвом.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.