• Новини
  • Політика
  • Інфраструктура міста працює, - Кличко відвідав столичну лікарню
1125

Інфраструктура міста працює, - Кличко відвідав столичну лікарню

Кличко поспілкувався з медиками і пацієнтами столичної лікарні і показав ситуацію у закладі в умовах військового стану. Відео він виклав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні відвідав одну з київських лікарень. Поспілкувався з лікарями, чи всім необхідним вони забезпечені. Поговорив з пацієнтами. Провідав і пораненого водія київської швидкої, який постраждав від осколків снаряду, коли віз пацієнта в лікарню. Наші медики - справжні герої. Готові до оборони Києва і рятування здоров’я та життя людей", - зазначив мер.

 

Кличко нагадав, що інфраструктура міста продовжує працювати. 

РЕКЛАМА

"Київ продовжує жити і працювати в умовах військового стану. Критична інфраструктура міста функціонує безперебійно. Метро працює в обмеженому режимі та як укриття для киян. Усі лікарні та пологові будинки Києва теж працюють. Медики на бойовому чергуванні. Дякую їм за це. Разом вистоїмо! Слава Україні", - підсумував мер столиці.

 

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.