Українська делегація розпочала переговори з російською.
Про це член української делегації, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк написав у своєму Telegram-каналі, передають Українські Новини.
"Починаємо розмовляти з російськими представниками", – написав він.
Подоляк зазначив, що ключовими темами в початковому порядку є:
- негайне припинення вогню;
- перемир'я;
- гуманітарні коридори для вивезення мирних жителів із зруйнованих або постійно обстрілюваних сіл і міст.
2 березня ввечері також член делегації, голова фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія, підтвердив найближчі переговори з Росією, але спростував, що вони відбудуться в Біловезькій пущі (Білорусь).
Як повідомляли Українські Новини, близько 14:00 Подоляк повідомив, що українська делегація вилетіла на переговори з Росією.
28 лютого на українсько-білоруському кордоні пройшов перший раунд переговорів української та російської делегацій щодо можливих кроків із досягнення миру після нападу Росії на Україну 24 лютого. Подоляк за результатами переговорів повідомив, що українська та російська делегації визначили пріоритетні теми та поїхали до столиці для консультацій для того, щоб провести другий раунд переговорів найближчим часом.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.