Президент Російської Федерації пообіцяв знайти та віддати до суду тих, хто винен у подіях 2 травня 2014 року в Одесі, коли внаслідок зіткнень прихильників Майдану й Антимайдану загинуло близько 50 людей.
Відповідну заяву Путін зробив під час свого звернення до росіян.
За його словами, після подій Майдану та приходу нової влади після втечі Віктора Януковича Україну захлеснула хвиля погромів і насильства, серія гучних і безкарних убивств.
"Неможливо без здригання згадувати про страшну трагедію в Одесі, де учасники мирної акції протесту були по-звірячому вбиті, живцем спалені в Будинку профспілок", – сказав Путін.
Російський президент зазначив, що винуватці цієї події залишаються безкарними. При цьому в Україні ніхто і не шукає їх.
"Але ми знаємо їх поіменно та зробимо все для того, щоб їх покарати. Знайти та віддати до суду", – заявив Путін.
Нагадаємо, раніше під час свого звернення Путін у черговий заявив про штучність України. За його словами, держава була створена першим керівником СРСР Володимиром Леніним.
Він також пообіцяв показати українцям, що таке справжня декомунізація.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.