• Новини
  • Економіка
  • Справа облаштування території навколо озера Вирлиця перейшла у реальну площину
1391

Справа облаштування території навколо озера Вирлиця перейшла у реальну площину

Дорога. Фото: Pixabay
Дорога. Фото: Pixabay

Численні заклики громадськості вирішити нарешті питання упорядкування території навколо озера Вирлиця у Дарницькому районі Києва, схоже, були почуті. Днями стало відомо про оголошення пошуку підрядника на будівництво нової під’їзної дороги у напрямку Бортничіцв та реконструкції вулиці Вирлицької.

Про це повідомляє офіційна фейсбук-сторінка Дарницької районної адміністрації міста Києва.

"Будівництву нової дороги в Бортничах бути! КК "Київавтодор" шукає підрядника для будівництва під’їзної дороги з реконструкцією вулиці Вирлицької у мікрорайоні Бортничі у Дарницькому районі столиці. Нова дорога має забезпечити альтернативний виїзд із цього мікрорайону та розвантажити транспортний потік усередині Південних Осокорків та Бортничі", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що питання будівництва нової дороги на Бортничі було одним з головних питань, вирішити які минулого тижня запропонувала київській міській владі в рамках розгляду громадської ініціативи ГО "Нова Вирлиця".

РЕКЛАМА

Нагадаємо, 2 лютого Транспортна комісія Київради розпочала розгляд проекту рішення "Про вирішення організаційних питань по розвитку транспортної інфраструктури, зон рекреації та збереження озера Вирлиця", переданого Київраді в рамках місцевої ініціативи.

Згадана громадська ініціатива своїм проектом пропонує вирішити низку важливих транспортних питань в Дарницькому районі, серед яких, зокрема, питання створення в районі Вирлиці перехоплюючого паркінгу; питання берегоукріплення озера Вирлиця; створення дублюючого проїзду у напрямку Бортничів; будівництво в районі озера Вирлиця транспортної розв’язки.

Особливістю запропонованого громадськістю проекту є те, що на вирішення проблем озера Вирлиця пропонується залучити не лише бюджетні кошти міста, а й кошти інвесторів. Члени комісії Київради конструктивно підійшли до розгляду громадської ініціативи і висловили їй свою підтримку.

Так, начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський, зазначив, що ініціатива є вкрай важливою для захисту метро від можливого підтоплення. "Фахівці визначили, що для уникнення негативного впливу в майбутньому на тунелі, а також можливого підтоплення станції, необхідно провести комплекс робіт з украплення і закріплення ґрунтів. Це значне фінансування, десятки мільйонів гривень. Тому дане рішення (запропоноване, зокрема, місцевою ініціативою, – ред.) я однозначно буду підтримувати, тому що це в майбутньому дасть нам можливість заощадити кошти", – сказав Віктор Брагінский.

РЕКЛАМА

А голова транспортної комісії Олексій Окопний звернув увагу загалом на корисність громадських ініціатив для розвитку міста. "Я впевнений, що питання, які порушені в проекті рішення, які стосуються транспортної інфраструктури (запропоновані місцевою ініціативою, – ред.) – вони є достатньо влучні… Вважаю, що питання, які стосуються громадських ініціатив, треба вислуховувати в обов’язковому порядку", - наголосив за результатами розгляду місцевої ініціативи Олексій Окопний.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.