Спорт 2022-01-15T04:05:33+02:00
Збірна Україна з баскетболу впевнено перемогла збірну Північної Македонії

Спорт, Баскетбол, Північна Македонія
Україна - Північна Македонія. Фото: ua-football.com

В другому турі відбору на Чемпіонат світу збірна України в Києві приймала збірну Північної Македонії.

Македонці зробили ривок 7:2 на початку матчу, проте наша гравці змогли зрівняти рахунок. Але першу чверть наша збірна програла з рахунком 14:17.

Другу чверть наші баскетболісти розпочали активно та швидко зрівняли рахунок. Але в середині десятихвилинки збірна України пропустила ривок македонців і дозволили гостям повести з різницею +8. На велику перерву команди пішли за рахунку 34:30 на користь Північної Македонії.

В третій десятихвилинці наші гравці швидко зрівняли рахунок та вийшли вперед. І перед останньою чвертю нарешті збірна Україна лідирувала 49:47.

В останній чверті українські баскетболісти продемонстрували свій клас та здобули впевнену перемогу 78:61. Найкращим бомбардиром збірної України став Артем Пустовий, який набрав 18 очок.

Хотілося б відмітити гравців збірної України, які після гри залишилися роздавати автографи фанатам. Імпровізована автограф сесія тривала приблизно 40 хвилин. Завдяки такому ставленню гравців до вболівальників на наступний матч проти збірної Іспанії прийде ще більше глядачів!

Чемпіонат світу-2023. Кваліфікація. Європа. Група G.

29 листопада. Київ. 19:00.

Україна — Північна Македонія — 78:61 (14:17, 16:17, 19:13, 29:14).

Україна: Пустовий 18о + 5пд, Петров 6о + 7пд, Близнюк 4о + 6пд, Санон, Рендл — старт; Лукашов 13о + 7пд, Сидоров 13, Липовий 12, Павлов 9, Зотов 3, Скапінцев.

Північна Македонія: Крстевський 14, Мекич 10, Робев 4, Ніколов 3о + 6пр, Сімич 3 — старт; Уайлі 12о + 9пд, Маслінко 7о + 6пд, Стояновський 6, Стаїч 2, Магдевський.