Спорт 2023-01-15T04:57:03+02:00
Збірна Україна з баскетболу поступилася Грузії в матчі відбору на Чемпіонат світу

ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ НОВИНАМ
Спорт, Баскетбол, Грузія, Чемпіонат світу з баскетболу-2023
Україна – Грузія. Фото: isport.ua

Збірна України з баскетболу розпочала відбір на Чемпіонат світу з поразки в Тбілісі від збірної Грузії з рахунком 83:88.

В першій чверті наші баскетболісти нічого не могли вдіяти з натуралізованим грузином Тедом Макфадденом, який закинув 5 триочкових. Попри це першу чверть грузини виграли з перевагою всього 4 бали, 28:24. Лідером нашої збірної в першій 10-ти хвилинці став Богдан Блюзнюк, який набрав 9 очок.

Другу чверть наші баскетболісти превели краще ніж першу, особливо в захисті. Макфаддену дозволили набрати лише 5 балів, а в збірній України класну чверть провів В’ячеслав Петров, який до блискучого захисту проти грузинських бігменів додав 8 пунктів в атаці. На велику перерву команди пішли за рахунку 46:45 на користь України.

Третю 10-ти хвилинку українці виграли з рахунком 20:19. Проте у грузинів почали знаходити свою гру лідери збірної Торніке Шенгелія та Георгій Шермадіні.

В останній чверті грузини розчавили збірну України. Особливо постарався Шенгелія, який в останню хвилину гри реалізував 3 кидки. А гравці нашої збірної багато хибили та втрачали м’яч. В підсумку перемога грузинів з рахунком 88:83.

Наступну гру підопічні Айнарса Багатскіса проведуть 29 листопада, проти збірної Північної Македонії. Матч відбудеться в столичному "Палаці спорту" о 19:00.

Чемпіонат світу-2023. Кваліфікація. Європа. Група G.

Грузія — Україна — 88:83 (28:24, 17:22, 19:20, 24:17).