Секретаріат Кабінету Міністрів України повідомив, що за останні 6 місяців 98,3% працівників Секретаріату (654 особи) вакциновані від коронавірусної інфекції COVID-19, а 1,7% працівників (11 осіб) не вакциновано від COVID-19.
Про це йдеться у відповіді Кабміну на інформаційний запит Українських Новин.
"За інформацією Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів станом на 09.11.2021 у Секретаріаті працює 665 працівників. З них, зокрема отримали щеплення однією дозою вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, повністю щеплені (отримали дві дози), перехворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19 протягом останніх 6 місяців 98,3% працівників", - вказано у відповіді.

Уточнимо, станом на 10 листопада темпи вакцинації від коронавірусної інфекції продовжують зростати – за добу щеплення від COVID-19 зробили понад 267 тис. осіб.
Раніше глава Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що 405 поліцейських не допущені до роботи через відсутність щеплення від COVID-19, що становить менше ніж 0,5% від загальної кількості особового складу Нацполіції.
Як повідомляли Українські Новини, 9 листопада кількість виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Україні збільшилася у порівнянні з попередньою добою на 23 283 до 3 130 772, кількість померлих від захворювання - на 816 осіб до 74 206, при цьому за добу кількість нових випадків збільшилось на 22,6%, нових летальних випадків знизилося на 2%.
Також Міністерство охорони здоров'я України утилізувало 500 тис. доз вакцини AstraZeneca від коронавірусної інфекції, у якої закінчився термін придатності.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.