226

Як буде нараховуватися субсидія у "червоній" зоні карантину. Пояснення Мінсоцполітики

Субсидія.
Субсидія.

Нарахування субсидій у "червоній" зоні епідемічної небезпеки буде здійснюватися зі збільшенням соціальних нормативів на 50%.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики, передають Українські Новини.

Розрахунок житлових субсидій на період карантину для "червоної" зони проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ.

Стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:

- холодна вода - 2 куб. м на 1 особу на місяць (за наявності гарячої води) і 3,6 куб.м (за відсутності гарячої води);

- гаряча вода - 1,6 куб. м на 1 особу на місяць;

- водовідведення - 3,6 куб. м на 1 особу на місяць;

- газ - за наявності плити та гарячої води 3,3 куб. м на 1 особу на місяць; за наявності плити та без гарячої води 5,4 куб. м; за наявності газової плити та газової колонки 10,5 куб. м;

- електроенергія - 70 кВт-год на місяць на сім'ю з однієї людини і додатково 30 кВт-год на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більш ніж 190 кВт-год на місяць і так далі.

У "червоній" зоні епідемічної небезпеки наразі перебувають Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Одеська, Сумська та Херсонська області.

Як повідомляли Українські Новини, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла Рівненську та Миколаївську області до "червоної" зони епідемічної небезпеки з 26 жовтня.

Крім того, ще 5 областей можуть потрапити до "червоної" зони карантину.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.