244

У Києві майже на 50% зросли тарифи на опалення

Опалення. Фото: v-variant
Опалення. Фото: v-variant

З початком опалювального сезону в Києві підвищили тарифи на теплоенергію, відповідне рішення прийняла Київська міська державна адміністрація. Про це повідомляє "РБК-Україна" і йдеться в опублікованому розпорядженні на сайті КМДА від 19.10.2021, передають Українські Новини.

Виходячи з документа, тариф на постачання теплової енергії населенню встановлено на рівні 2381,54 грн за 1 Гкал (з ПДВ), тоді як раніше вартість 1 Гкал для киян була встановлена на уровне1616,48 грн, що в процентному співвідношенні складає 47,7%.

Распоряжение КГГА. Фото: kyivcity.gov.uaРозпорядження КМДА. Фото: kyivcity.gov.ua

У розпорядженні зазначено, що рішення Київради набирає чинності з моменту опублікування і буде діяти до 30 вересня 2022 року.

Новые тарифы для Киева. Фото: kyivcity.gov.uaНові тарифи для Києва. Фото: kyivcity.gov.ua

Змінився тариф для населення і на поставку гарячої води. Протягом опалювального сезону ціна становитиме 97,89 грн за кубометр, що на 10 копійок менше чинного тарифу. Але вже після закінчення опалювального сезону тариф зросте до 119,83 грн.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, 30 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив стабільність тарифів на весь опалювальний сезон 2021-2022.

24 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що комунальні тарифи підвищуватися не будуть, а Україна готова до опалювального сезону.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.