Суспільство 2021-09-16T04:02:24+03:00
Збірна України не змогла здобути перемогу над Казахстаном у дебютному для головного тренера поєдинку

Футбол, Казахстан, Чемпіонат світу, Збірна України, Національна збірна України з футболу
Матч Україна-Казахстан. Фото: УАФ

Збірна України в четвертому турі відбору до Чемпіонату світу-2022 у Катарі зіграла внічию 2:2 із командою Казахстану. Ця гра стала дебютною для нового головного тренера жовто-синіх Олександра Петракова.

Трансляцію поєдинку можна було дивитися на сайтах "Футбол 1" та "Україна".

Вже на 90-й секунді українці відкрили рахунок. Роман пробив у верхній кут воріт збірної Казахстану – 1:0. Після цього казахи ще довго не могли прийти до тями від швидкого голу, а в українців було кілька гольових можливостей, які вони не реалізували: били повз – то в штангу, то в поперечину.

У другому таймі збірна України теж безрезультатно створювала гольові моменти біля воріт казахів, а ось ті на 67-й хвилині змогли оформити гол, який, правда, не зарахували через положення поза грою. Гол, який арбітр зарахував, забили на 75-й хвилині: Руслан Валіуллін пробив у ближній кут воріт, а Пятов нічого не міг цьому протиставити.

Після цього підопічні Петракова пішли на штурм, але довго не могли реалізувати свої шанси, поки на 94-й хвилині Данило Сікан не забив у кут воріт після спірного моменту – 2:1.

Але гравці збірної України рано раділи. Через хвилину казахи, яким вже нічого було втрачати, пішли в атаку та порівняли рахунок – 2:2.

Першу гру зі збірною Казахстану в Києві збірна України теж закінчила в нічию.

4 вересня українцям доведеться зіграти в Києві зі збірною Франції.

Як повідомляли Українські Новини, 1 серпня збірну України залишив головний тренер Андрій Шевченко, який домігся історичного успіху команди на Євро-2020.

Андрій Шевченко розповів, який футбольний клуб він хотів би потренувати в майбутньому.