Спорт 2021-09-23T04:04:08+03:00
Українець Трусов зі світовим рекордом виграв золото в плаванні на спині на Паралімпіаді

золота медаль, Світовий рекорд, Паралімпійскі ігри, Паралімпіада-2020, українські спортсмени
Андрій Трусов. Фото: Twitter/Paralympic Games

Плавець Андрій Трусов виграв золото Паралімпіади на дистанції 100 метрів на спині.

Про це повідомляється на сторінці Паралімпійських ігор у Twitter.

"У першій медальній гонці з плавання Андрій Трусов перемагає на дистанції 100 метрів на спині серед чоловіків у класі S7 зі світовим рекордом", – йдеться в повідомленні.

Таким чином, збірна України на Паралімпійських іграх завоювала вже 48 нагород – 12 золотих, 24 срібних і 12 бронзових. У загальнокомандному заліку наша команда займає п'яте місце.

Як повідомляли Українські Новини, плавчиха Єлизавета Мерешко завоювала для України "срібло" на Паралімпіаді-2020. У перший змагальний день Єлизавета Мерешко завоювала золоту медаль на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Раніше повідомлялося про те, що першу нагороду Україні на літніх Паралімпійських іграх у Токіо у фехтуванні на візках принесла 38-річна шаблістка Євгенія Бреус.

Також золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо принесла Україні Мар'яна Шевчук у змаганнях із пауерліфтингу.

Срібну та бронзову медалі Україні принесли Юлія Павленко (стрибки в довжину) і Владислав Білий (метання списа).