Спорт 2021-09-15T04:05:40+03:00
Українські олімпійці отримають від $55 до $125 тисяч за медалі на Олімпійських іграх-2020 у Токіо

Спорт, Олімпійські Ігри, Олімпіада, українські спортсмени, Олімпійські ігри в Токіо
Олімпіада в Токіо. Фото: ukraina24

Україна виплатить українським олімпійцям від 55 тис. доларів до 125 тис. доларів за призові місця та медалі на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Про це йдеться в повідомленні Міністерства молоді та спорту, передають Українські Новини.

"За виграні призові місця і медалі на ХХХІІ Олімпійських іграх українські спортсмени в цьому році отримають від держави грошову винагороду: за олімпійське "золото" – 125 тисяч доларів, за "срібло" – 80 тисяч доларів, за "бронзу" – 55 тисяч доларів", – наголошується в повідомленні.

Відзначається, що виплати будуть фінансуватися з державного бюджету.

У 2021 році збірна України завоювала на Олімпійських іграх у Токіо 19 медалей: 12 бронзових, 6 срібних та одну золоту. Медалістами стали:

• тенісистка Еліна Світоліна завоювала бронзову медаль на Олімпійських іграх;
  • Алла Черкасова завоювала бронзову медаль в змаганнях по боротьбі на Олімпіаді.
  • Ірина Коляденко завоювала бронзову медаль у вільній боротьбі на Олімпіаді;
  • Станіслав Горуна завоював бронзову медаль у карате на Олімпіаді;
  • українські синхроністки Марта Федина та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні на Олімпіаді;
  • українки Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Катерина Резник, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Марта Федина, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно завоювали бронзову медаль у синхронному плаванні в групі на Олімпіаді;
  • Ярослава Магучіх завоювала бронзову медаль у стрибках у висоту на Олімпіаді.

Як повідомляли Українські Новини, 8 серпня українські спортсмени завершили свій виступ на Олімпійських іграх у Токіо. У скарбничці української збірної виявилося 19 медалей, що дозволило їй опинитися в ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю завойованих нагород.

Також повідомлялося, що в Токіо українські спортсмени поліпшили результат попередніх Олімпійських ігор за загальною кількістю медалей. У 2016 році в Бразилії українські олімпійці змогли завоювати 13 медалей.