Політика 2021-09-15T04:08:24+03:00
Ще одна медаль зі скейтбордингу йде в скарбничку Японії. Чемпіонці всього 13 років

Скейтборд, Японія, Олімпіада-2020, Олімпіада
Олімпійська чемпіонка зі скейтбордингу. Фото: Інстаграм tokyo2020

В цьому році скейтбординг вперше представлений на Олімпійських іграх в Токіо. Першим чемпіоном серед чоловіків став японець, а сьогодні 13-річна японка Моміджі Нісія завоювала золото під час змагань з вуличного скейтбордингу серед жінок.

Про це пише видання ВВС.

Весь п'єдестал в цій дисципліні зайняли підлітки. Срібло у 13-річної бразилійки Раяссі Ліл, а 16-річна японка Фуні Накаясі отримала бронзу. Таким чином, збірна Японії в цій дисципліні - сама молодша у історії Олімпійських ігор.

У змаганнях з вуличного скейтбордингу серед чоловіків, перше місце зайняв також японець - Юто Хорігоме.

Скейтбординг внесли в програму Олімпійських ігор у 2016 році, але тільки в цьому провели змагання з цього виду спорту. Крім нього, серед нових видів спорту на Олімпіаді є скелелазіння і серфінг.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Tokyo 2020 (@tokyo2020)

Як повідомляли Українські Новини, раніше українець Ігор Рейзлин завоював бронзову медаль в змаганнях з фехтування на Олімпіаді в Токіо (Японія).

Ольга Харлан програла перший же поєдинок на Олімпіаді китаянці Ян Хенью - 12:15.

Також Олімпійські ігри проходять в Токіо з 23 липня по 8 серпня.

Раніше повідомлялося про те, що Олімпіада відбудеться з урахуванням пандемії коронавірусу і з дотриманням протиепідемічних правил.