265

У Pfizer прокоментували смерть українця після щеплення

Вакцина проти коронавірусу від Pfizer і BioNTech. Фото: depositphotos.com
Вакцина проти коронавірусу від Pfizer і BioNTech. Фото: depositphotos.com

У компанії Pfizer, яка виробляє вакцину від коронавірусу, прокоментували смерть чоловіка в Вінницькій області через кілька годин після отримання щеплення. Про це пише Reuters.

Так, в компанії зазначили, що зв'язок між смертю чоловіка і вакцинацією не доведено.

"Ми дуже серйозно ставимося до побічних ефектів, які потенційно пов'язані з нашою вакциною від Covid-19 - BNT162b2. Ми підкреслюємо, що в цьому випадку причинно-наслідковий зв'язок не встановлений", - заявили в компанії.

Окремо в Pfizer повідомили, що серйозні проблеми зі здоров'ям можуть виникати і без вакцинації.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, причиною смерті чоловіка після щеплення від коронавірусу вакциною Comirnaty виробництва Pfizer / BioNTech ймовірно стали хвороби серця. 

Також останній випадок смерті, викликаний отриманням щеплення вакциною від COVID-19, був зафіксований в середині квітня. Тоді після отримання дози препарату Covishield (AstraZeneca) у Львівській області  помер 63-річний чоловік.

А в кінці березня в Чернівцях після вакцинації загинув провізор військового госпіталю. Причиною смерті став мозковий інсульт.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.