Президент 2021-07-25T04:04:10+03:00
Неймовірна напруга, шалена заруба: Зеленський привітав збірну України з перемогою проти Швеції

Футбол, Володимир Зеленський, Євро-2020, Національна збірна України з футболу, футбольний матч
Володимир Зеленський. Фото: Українська правда

Президент Володимир Зеленський привітав збірну України з проходженням в 1/4 Чемпіонату Європи після того, як привітав вихід українських футболістів в плей-офф Євро-2020.

Про це Президент написав в соціальних мережах, передають Українські Новини.

"Та-а-ак, це перемога-а-а! Ми в 1/4 Євро!!! Неймовірна напруга, шалена "заруба" в екстра-таймі та феєрична розв'язка на 121-й хвилині. Це було нереально круто! Хлопці, respect - ви справжні бійці!" - написав глава держави в Twitter.

Зеленський привітав українську збірну з перемогою на Євро-2020.  Фото: скріншотЗеленський привітав українську збірну з перемогою на Євро-2020. Фото: скріншот

Також Зеленський подякував збірній за перемогу.

"Ми дякуємо вам від щирого серця! Ми пишаємося вами усією країною!" - написав він у Facebook.

Президент також побажав здоров'я Артему Бесєдіну. Футболіст був змушений покинути поле через отриману травму, завдання якої коштувало збірній Швеції "червоної картки".

Як повідомляли Українські Новини, у вівторок, 29 червня, відбувся матч 1/8 фіналу чемпіонату Євро-2020 між збірними України та Швеції, в якому українські футболісти здобули перемогу з рахунком 2:1.

Також повідомлялося, що в матчі проти шведів збірна України встановила відразу два рекорди Євро-чемпіонату.

Крім того, соціальний мережі вибухнули через перемогу збірної України проти Швеції та виходу в 1/4 Євро-2020.