Спорт 2021-07-26T04:04:10+03:00
Збірна України встановила відразу два рекорди на переможному матчі Євро-2020 проти Швеції

Спорт, Футбол, Ліга чемпіонів УЄФА, УЄФА, Олександр Зінченко, Національна збірна України з футболу, Артем Довбик
Олександр Зінченко. Фото: sports.ru

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) назвав українського півзахисника найкращим гравцем матчу 1/8 фіналу чемпіонату Євро-2020 між збірними України та Швеції, який завершився перемогою українських футболістів.

Про це йдеться в повідомленні УЄФА в соціальній мережі Twitter.

Так, півзахисник збірної України, 24-річний Олександр Зінченко став найкращим гравцем вчорашнього матчу.

Лідер української збірної відзначився забитим голом у ворота Швеції після вдалої передачі Андрія Ярмоленка.

УЄФА назвав Зінченко кращим гравцем матчу Україна - Швеція.  Фото: скріншотУЄФА назвав Зінченка кращим гравцем матчу Україна - Швеція. Фото: скріншот

Крім того, на момент першого гола Зінченко став наймолодшим гравцем національної збірної, який забивав на Євро-чемпіонатах – українському півзахисникові 24 роки і 196 днів.

Однак, другий гол України в цьому матчі забив нападаючий Артем Довбик. Він виявився молодший за Зінченка (24 роки і 9 днів).

Крім цього, гол Довбика виявився найбільш пізнім серед переможних забитих м'ячів в історії. Нападник пробив ворота Швеції на останній доданій хвилині (120:37) після того, як збірні провели на полі зайві 30 хвилин.

Раніше власником даного рекорду був легендарний француз Мішель Платіні (118:53), який забив м'яч у ворота Португалії в матчі Євро-1 984.

Як повідомляли Українські Новини, раніше УЄФА вніс гравця збірної України з футболу до складу символічної збірної за результатами трьох турів групового етапу чемпіонату Євро-2020.

Нагадаємо, що незважаючи на поразку в матчі проти Австрії, українська збірна змогла вперше в історії потрапити в 1/8 чемпіонату Європи.