Новини 2019-06-15T11:39:58+03:00
"Динамо" виграло в "Рубіна" у Лізі чемпіонів

У першому таймі казанці вийшли вперед, але після перерви господарі поля забили у ворота "Рубіна" три м'ячі.

Київське "Динамо" у першому матчі Ліги чемпіонів обіграло казанський "Рубін" з рахунком 3:1.

Матч проходив 16 вересня в Києві на стадіоні ім. Валерія Лобановського.

"Рубін" відкрив рахунок на 25-й хвилині зустрічі - зі штрафного вирізнився аргентинський форвард Алехандро Домінгес. До перерви гості контролювали гру й не дозволили динамівцям зрівняти рахунок.

У другому таймі головний тренер "Динамо" Валерій Газзаев зробив кілька замін, і господарі поля переламали хід гри. На 71-й хвилині Айїла Юссуф влучив у ворота Сергія Рижикова після подачі з кутового, на 79-й хвилині Маграо забив другий гол, а на 85-й хвилині Олег Гусєв, що вийшов на заміну, установив остаточний рахунок матчу.

Голи: Юссуф, 71, Маграо, 79, Гусєв, 85 - Домінгес, 25

Динамо: Шовковський, Єременко, Алмейда, Хачеріді, Маграо, Юссуф, Вукоєвич, Нінкович (Гіоане, 57), Ярмоленко (Гусєв, 65), Шевченко (Бетао, 90), Мілевський

Рубін: Рижиков, Калешин, Навас, Шаронов, Ансалді, Караденіз, Семак, Нобоа, Рязанцев (Касаєв, 82), Домінгес (Муравскі, 77), Бухаров

Попереджені: Мілевський, Маграо - Шаронов, Ансалді, Семак

В іншому матчі групи F, де виступає "Динамо", зустрічалися "Інтер" (Мілан) і "Барселона" (Іспанія) - 0:0. Зустріч "Штутгарт" - "Рейнджерс" закінчилася внічию - 1:1. Все це дало змогу київській команді стати лідером групи.

Більше новин про: Динамо Рубин Лига Чемпионов