У Києво-Печерську лавру, яка знаходиться в Києві, приїхали представники захоплених храмів Української Православної Церкви (УПЦ), повідомляє сайт strana.ua.
У заході беруть участь близько 350 віруючих з різних регіонів країни.
Метою зустрічі є привернення уваги суспільства і влади до проблеми релігійного рейдерства, злочинів і розпалювання релігійної ворожнечі.
"Зараз захоплено близько 120 храмів УПЦ. Тисячі віруючих не мають місця для молитви, священичі родини вигнані з будинків", - вказали в прес-релізі до заходу.
Зустріч представників УПЦ організатори назвали "Вірні". На з'їзді виступлять Предстоятеля УПЦ Митрополит Онуфрій, керуючий справами УПЦ митрополит Антоній і делегати.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.