Директор "Трансгруп" Володимир Назаренко прогнозує підвищення ціни за проїзд у маршрутках Києва та Київської області мінімум до 12 гривень у першому кварталі 2021 року, коли запланований локдаун.
Про це він сказав на брифінгу, передають Українські Новини.
"8 числа сказали, що буде локдаун, до 8 числа ніхто не буде піднімати ніяких цін через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери. А хто вийде і виживе після локдауна, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна... Вартість може вирости до мінімум 12 гривень. У першому кварталі наступного року можна очікувати якісь зміни в плані вартості проїзду в громадському транспорті ", - сказав Назаренко.
Також він повідомив, що пасажиропотік в маршрутках впав десь на 40%.
Так, в січні-жовтні 2020 року пасажирообіг підприємств транспорту становив 41,8 млрд пасажирів на квадратний кілометр, або 46,3% від обсягу січня-жовтня 2019 року.
Крім цього, послугами пасажирського транспорту за цей період скористалися 2,1 млрд пасажирів, або 60,2% від обсягу січня-жовтня 2019 року.
Також Назаренко повідомив, що для приватних підприємців питання про введення в дію електронного квитка є дуже болючою темою через те, що витрати на валідатори і іншу електроніку лягають на приватні компанії, а у зв'язку з епідемією коронавірусу ці кошти складно знайти.
Як повідомляли Українськi Новини, 4 грудня 60% респондентів, опитаних соціологічною службою Центру Разумкова, вважають невиправданою заборону владою руху громадського та міжміського транспорту.
Вартість проїзду в маршрутках у Києві на сьогодні варіюється від 5 до 8 гривень, в залежності від маршруту.
Крім того, Кабмін вирішив не зупиняти громадський транспорт на час карантину.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.