Спорт 2021-01-15T04:06:32+02:00
"Барселона" розгромила "Динамо" на рідному для киян "Олімпійському"

Футбол, Динамо, ФК Динамо, Барселонета, ФК Барселона, футбольний матч
"Динамо" - "Барселона"

Київське "Динамо" програло "Барселоні" в рамках матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 0: 4.

Матч проходив на рідному для киян "Олімпійському", але без глядачів - завадив карантин.

У першому таймі командам не вдалося забити. "Барселона" більше володіла м'ячем і ініціативою, але створити небезпечних моментів так і не змогла, як не змогло і "Динамо".

Київське "Динамо" бадьоро почало другий тайм, але на 52-й хвилині Брейтвейт віддав пас на Деста в штрафний Киян, який пробив повз Бущана.

Кияни не встигли прийти в себе, як "Барселона" зі стандарту забила другий гол. І знову відзначився Брейтвейт, який замкнув передачу від Мінгеса. Бущан навіть не встиг поворухнутися - 0:2.

Ситуацію можна було переломити Де Пена, який отримав передачу від Буяльського, але пробив повз ворота.

Брайтвейт став героєм зустрічі на 69 хвилині. Попов під час атаки каталонців не встигав зупинити Брайтвейта, тому просто штовхнув його в спину. Суддя показав Попову "гірчичник" і вказав на точку. Пенальті реалізував Брайтвейт, і рахунок став 0:3.

Крапку в цій зустрічі поставив Грізман, який майже перед фінальним свистком зі штрафної забив під саму перекладину - 0 4.

Як повідомляли Українські новини, у матчі Ліги чемпіонів УЄФА проти Ференцвароша футболіст Динамо Циганков забив 1500 гол українських клубів у єврокубках.

Крім того, до списку найдорожчих гравців, які виступають не в ТОП-5 футбольних ліг Європи, потрапив футболіст київського "Динамо" Віктор Циганков.