Спорт 2020-11-29T04:03:32+02:00
"Шахтар" розгромно програв "Боруссії М" в Лізі чемпіонів з рахунком 0:6

Футбол, Шахтар, Ліга чемпіонів
"Шахтар" програв "Боруссії М"

Донецький "Шахтар" програв менхенгладбахській "Боруссії" з рахунком 0: 6 у груповій стадії Ліги чемпіонів 3 листопада. Про це повідомляє УЄФА.

На самому початку зустрічі гірники віддали перевагу "Боруссії М", і вже до кінця першого тайму програвали з рахунком 0: 4.

У другому таймі німецькому клубу залишалося лише утримати рахунок, але їм вдалося забити ще 2 м'ячі в ворота "Шахтаря".

Алассан Плеа оформив хет-трик, ще по голу забили Рамі Бенсебаіні і Ларс Штіндль, а голом у свої ж ворота відзначився захисник донецької команди Валерій Бондар.

Відповісти німцям хоча б одним голом престижу "Шахтар" так і не зміг.

Таким чином "Шахтар" зазнав першої поразки в груповому етапі Ліги чемпіонів в цьому сезоні.

Для "Боруссії М" ж ця перемога стала першою на цій стадії ЛЧ в цьому році.

Як повідомляли Українські новини, сьогодні, 4 листопада, свій матч в Лізі чемпіонів зіграє київське "Динамо". Суперником киян стане "Барселона".

Також решту матчів групової стадії Ліги чемпіонів у Києві в цьому році "Динамо" і "Шахтар" проведуть без глядачів через епідеміологічну ситуацію з коронавірусною інфекцією.

Більше новин про: Футбол Шахтар Ліга чемпіонів