Вибори 2020-11-23T04:04:12+02:00
Українські Новини
"Наш край" заявив про перемогу на виборах голів у 45 громадах 13 областей

"Наш край" заявив про перемогу на виборах голів у 45 громадах 13 областей

Наш край, ОТГ, Об'єднані територіальні громади, Місцеві вибори-2020
Партія
Партія "Наш край". Фото: nashkray.org

Представники політичної партії "Наш край" заявили про перемогу у 45 об'єднаних теритріальних громадах (ОТГ) 13 областей України на виборах міських та селищних голів.

Про це свідчать результати паралельного підрахунку голосів, який здійснюють представники партії.

Зокрема, за їх даними, представники "Нашого краю" перемагають:

Дніпропетровська область

  • Кам'янський район, м. Верхньодніпровськ – Геннадій Лебідь

Донецька область

  • Маріупольський район: Мангушська ОТГ – Володимир Карабєров

Житомирська область

  • Житомирський район: м. Чуднів – Віталій Войтко, м. Миропіль – Світлана Власюк, Вільшанська ОТГ – Сергій Мельник
  • Коростенський район, м. Коростень – Володимир Москаленко, м. Малин – Олександр Ситайло, Словечанська ОТГ – Володимир Трикиша

Запорізька область

  • Пологівський район, Розівська ОТГ – Світлана Нестеренко

Київська область

  • Бориспільський район, м. Бориспіль – Анатолій Федорчук
  • Обухівський район, м. Кагарлик – Олександр Панюта
  • Білоцерківський район, Тараща – Михайло Кривошея

Кіровоградська область

  • Новоукраїнський район, Маловисківська ОТГ – Юрій Гульдас

Луганська область

  • Сватівський район, Білокуракинська ОТГ – Сергій Сірик, Лозно-Олександрівська ОТГ – Євген Світличний
  • Сєвєродонецький район, м. Рубіжне – Сергій Хортів
  • Старобільський район, м. Біловодськ – Олег Мирошник, Шульгинська ОТГ – Наталія Петренко

Миколаївська область

  • Баштанський район, м. Снігурівка – Інна Бойко
  • Первомайський район, Кривоозерська ОТГ – Павло Бузінський

Одеська область

  • Білгород-Дністровський район, Саратська ОТГ – Вікторія Райчева, Лиманська ОТГ – Василь Резніченко
  • Роздільнянський район: Захарівська ОТГ – Олексій Осійчук

Сумська область

  • м. Кролевець – Віктор Лехман
  • м. Путивль – Костянтин Гаврильчук
  • м. Ромни – Олег Стогній
  • м. Глухів – Надія Вайло
  • м. Шостка – Микола Нога
  • м. Дружба – Євген Харитонов,
  • м. Середина-Буда – Олександр Ген
  • смт. Свеса – Сергій Киркач
  • смт. Ямпіль – Ольга Губар

Херсонська область

  • Скадовський район, Мирненська ОТГ – Андрій Сучак

Черкаська область

  • Черкаський район, Ротмістрівська ОТГ – Володимир Ховайба

Чернігівська область

  • Чернігівський район: Козелецька ОТГ – Валентин Бригинець, м. Остер – Леонід Мисливець, Березнянська ОТГ – Володимир Павленко, Кіптівська ОТГ – Володимир Кучма
  • Корюківський район: Холминська ОТГ – Сергій Васильченко
  • Ніжинський район: м. Носів – Володимир Ігнатченко, м. Батурин – Леонід Душа, Комарівська ОТГ – Віктор Бондаренко, Макіївська ОТГ – Микола Бузина
  • Прилуцький район: Парафіївська ОТГ – Галина Петруша

Наразі триває підрахунок голосів та захист результатів. Дані оновлюються.


Новини

ok