Космічне агентство Австралії вирішило застосувати отриманий на Землі досвід гірничої справи у негостинних областях (як сама Австралія, наприклад) у новій програмі з видобутку ресурсів на Місяці, в той час як у NASA оприлюднили рік наступної висадки людей на Місяць.
Про це повідомив Naked Science.
Таким чином Австралія вирішила зміцнити свої позиції в глобальній космічній гонці, так як якщо їй вдасться здобувати в космосі воду, що тонким шаром покриває поверхню Місяця, то замість того, щоб доставляти потім воду з Землі, люди почнуть користуватися місячною водою під час місій в космосі. Сам супутник таким чином стане перевалочним пунктом на шляху до Марса і далі, де можна буде поповнити запас питної та технічної води.
"Доставляти щось з Землі на орбіту або в глибокий космос коштує великих грошей, - заявив космічний інженер Ендрю Демпстер в інтерв'ю Bloomberg. — Якщо ви можете виробляти воду в космосі за меншу суму, ніж вартість її доставки туди, треба це робити".
Також в довгостроковій перспективі місячна вода може стати сировиною для ракетного палива пілотованих місій на Марс та для інших об'єктів в глибокому космосі.
Як повідомляли Українські Новини, NASA показало, як Місяць пройшов перед Сонцем, майже повністю закривши його.
Раніше у китайців на Місяці проросла бавовна, на черзі картопля та ріпак.
Також NASA оголосило про повернення польотів на Місяць.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.