Спорт 2019-03-31T04:01:29+03:00
Перший відбір на Євро-2020: Україна зіграла внічию з Португалією

Збірна України зіграла внічию зі збірною Португалії з результатом 0-0 в 1-му турі відбору на Чемпіонат Європи-2020.

Стартові 15 хвилин минули без моментів та ударів. Португалія володіла певною перевагою, а Україна втратила кілька нагод для контратак. На 16-й гру "відкрив" Пепе ударом з-за меж штрафного – Пятов перевів над воротами, хоча снаряд і так начебто летів вище. Тут же Карвалью реалізував навіс з правого флангу. Тюрпен гол справедливо скасував, позаяк Миколенко витримав офсайдну пастку від партнерів по захисту, пише "Футбол 24".

Коноплянка у своєму стилі пройшов у володіння португальців, але пробив кудись у бік кутового прапорця. Перший супермомент виник внаслідок провалу правого флангу збірної. Роналду без проблем пройшов Кривцов і кивнув низом. Пятов не дав себе прошити. Після обрізки Матвієнка Кріштіану отримав ідентичний момент навпроти одного захисника Шахтаря і знову не зміг переграти нашого воротаря. Миколенко видав сміливий рейд, пройшовши двох суперників і зупинившись тільки не Діаші у штрафному.

Матвієнко після подачі праворуч ледь не зрізав у власні ворота. Бернарду Сілва увірвався у наш штрафний і ледь не пройшов на ударну позицію. Яремчук задумав класну передачу за спини захисникам, утім португальці в останній момент перервали атаку. Миколенко кілька разів виграв боротьбу на своєму лівому фланзі, а під кінець тайму гра зовсім заспокоїлась. І тут Зінченко віддав пас у реанімацію на Пятова. Воротар Шахтаря послизнувся при прийомі, але встиг вибити снаряд раніше, ніж добіг Роналду.

За перші 45 хвилин у нас 0 ударів по воротах проти 3-х у Португалії, якась загальмована гра в атаці та проблеми в захисті, які переважно самі собі створюємо.

Що таке комбінація, показало тріо португальців на нашій половині. Дальній пас, миттєве скидання від Роналду та удар Андре Сілви – добре, що прямо у Пятова. Бернарду Сілва на швидкості увірвався ледь не у воротарський, а там Зінченко, як і обіцяв, вимкнув партнера по Манчестер Сіті. Андре Сілва розкішно викрутив у дальній кут, але вдалий політ Пятова за сейвом був ще красивішим.

Циганков вийшов замість відверто інертного Марлоса. Геррейро з дуже небезпечного штрафного уже начебто перекидав стінку, проте Зінченко класно вистрибнув і заблокував удар. Натуралізований бразильський форвард з'явився на полі, але це не Жуніор Мораєс. Дієго Соуза, 29-річний нападник Браги дебютує за Португалію, міняючи Андре Сілву. На 76-й вийшов уже і Мораєс.

Коноплянка пробив здалеку, Патрісіу відбив перед собою, а Мораєс замість добити пальнув вище в боротьбі з захисником. Жуніор за якусь хвилину змарнував 2 удари з близької відстані (інший заблокували). Роналду та Соуза на останніх хвилинах знову потурбували воротаря України – він на місці. Останній претендував на пенальті в жорсткій боротьбі з Миколенком, але Тюрпен не наважився призначити 11-метровий на останніх секундах.

Як повідомляли Українські Новини, віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко заявив, що національна футбольна збірна України разом з уболівальниками націлені на перемогу.