Новини 2019-04-15T10:34:38+03:00
Ліга Європи: "Металіст" обіграв "Сампдорію" з рахунком 2:1 (фото)

У підсумку "Металіст" набрав 6 очків за підсумками 3 матчів і вийшов на друге місце в групі, відсунувши "Сампдорію (4 очка) на третє місце.

Футбольний клуб "Металіст" (Харків) на домашньому стадіоні в матчі 3 туру групового етапу Ліги Європи переміг "Сампдорію" (Генуя, Італія) з рахунком 2:1.

Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич випустив у стартовому складі воротаря Володимира Дишленковича, захисників Сергія Пшеничних, Віталія Бордіяна (Молдова), Тата Гуйє (Сенегал), Мілана Обрадовича (Сербія), півзахисників Сергія Валяєва, Едмара, Фініньо й Клейтона Шавьєра (всі троє - Бразилія), нападників Марко Девіча й Тайсона (Бразилія).

Головний тренер "Сампдорії" Доменіко ді Карло випустив в основі воротаря Джанлуку Курчі, захисників Рето Циглера (Швейцарія), Фабріціо Каччаторе, Массімо Волту, Даніеле Гастальделло, півзахисників Даніеля Дассену, Володимира Комана (Угорщина), Андреа Полі, нападників Антоніо Кассано, Ніколу Поцци й Гідо Марілунго.

Арбітр матчу - Флоріан Мейєр (Німеччина).

Матч почався з перевагою господарів, але генуезці за допомогою успішної гри й фолів не дозволяли харків'янам створювати гольові моменти за винятком 5-ї хвилини матчу, але небезпечний удар Тайсона парирував Курчі.

Італійці ж реалізували практично перший свій гольовий момент.

На 32 хвилині після помилки Гуйє гол забив Коман, реалізувавши вихід один на один з Дишленковичем.

Але "Металіст" відігрався дуже швидко.

На 38 хвилині Тайсон далеким ударом метрів з 30 пробив італійського воротаря.

Наприкінці першого тайму гра прийняла гострий характер із шансами в обох команд.

Спочатку Кассано пробив повз ворота з вигідної позиції, а вже в доданий арбітром час "Металіст" одержав можливість реалізувати штрафний удар, призначений практично на лінії штрафної "Сампдорії", але Девіч потрапив у вибудувану генуезцями стінку.

Другий тайм почався так само жваво, як закінчився перший.

Поцці не зумів замкнути простріл Кассано, а потім Курчі відбив найнебезпечніший удар Тайсона, після якого Фініньо не вдалося добити м'яч у ворота "Сампдорії".

Емоції в матчі розпалювалися й незабаром вибухнули через край.

На 56 хвилині кращий на той момент гравець господарів  Тайсон відмахнувся від Вольти, що порушив проти нього правила, й був вилучений Мейєром з поля, тоді як гравець італійської команди одержав жовту картку.

Через чисельну меншість "Металіст" не поступився гостям ініціативою, але атаки як харків'ян, так і генуезців гостроту втратили.

Спокій був перерваний гарним голом "Металіста" - вистрілила бразильська зв'язка півзахисту харків'ян.

На 73 хвилині Шавьєр ударом у падінні через себе замкнув навіс Едмара.

Через 3 хвилини господарі могли добити "Сампдорію", але удар Девіча з-під поперечини дістав воротар.

Ближче до 80 хвилини гри гості спробували організувати штурм воріт харків'ян, але атакуючі гравці "Сампдорії" не зуміли створити реальні шанси, щоб звести гру внічию.

Гравець матчу (за версією Українських Новин) - Тайсон.

У підсумку "Металіст", здобувши дуже важливу вольову перемогу, набрав 6 очок за підсумками 3 матчів і вийшов на друге місце в групі, відсунувши "Сампдорію, що залишилася з 4 очками, на третє місце.

Лідирує з 7 очками нідерландський ПСВ, що обіграв у цей вечір з рахунком 2:1 у гостях угорський "Дебрецен", що поки залишається без очок на останньому місці в групі.

Нагадаємо, в 1 турі "Металіст" в Угорщині виграв в "Дебрецена" з рахунком 5:0, а в 2 турі програв вдома ПСВ із рахунком 0:2.

У наступний раунд Ліги проходять клуби, що зайняли два перших місця у своїй групі.