Спорт 2019-03-19T04:00:46+02:00
"Челсі" розгромило "Динамо" у домашньому матчі в Києві з рахунком 5:0

"Динамо"-"Челсі". Фото: "Футбол 24"

"Динамо Київ" програв "Челсі" з рахунком 0:5 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи 2018/19, повідомляє "Футбол 24" і дає огляд матчу.

Так, Олів'є Жиру оформив хет-трик, Маркос Алонсо і Каллум Хадсон-Одою додали ще по голу.

Матч стартував у четвер, 14 березня, в 19:55 за київським часом. У першій грі кияни зазнали розгромної поразки 0:3, тому змушені були забивати мінімум тричі і не пропускати жодного, щоб пройти в овертайм.

"Динамо" почало активно, але пропустило швидкий гол. Сидорчук і Гармаш програли верхову боротьбу Лофтус-Чику. Рубен обіграв капітана "Динамо" у штрафному, але Бойко потягнув удар у дальній кут. Гармаш зіграв на випередження і прокинув м'яч повз Кепу, однак забрався в офсайд. Циганков зі штрафного двічі спробував пробити, але захист "Челсі" стояв стіною в обох випадках.

Жиру вже відіграв захист і воротаря киян, але з гострого кута вийшла тільки передача, яку не дав замкнути Кендзьора. На 33-й француз став кращим бомбардиром Ліги Європи 2018/19, забивши свій 8-й гол за 9 матчів. Алонсо дозволили прострілити без будь-яких перешкод, а Кадар не завадив Жиру оформити дубль. Циганков вже другий раз за тайм схопився за ногу, а Гармаш ледь не забив автогол. Жиру знову виграв гору, але перекинув ворота.

Наприкінці тайму "Челсі" оформив розгром за перші 45 хвилин. Хадсон-Одою зіграв в стіночку з партнером, після чого знайшов Алонсо в розстрільній позиції.

Після перерви Миколенко отримав по обличчю від Жиру. Була гра ліктем, але арбітр не дав французові жовту картку. "Челсі" зовсім зупинився, а у "Динамо" закрутилася атакуюча гра. Після затяжної атаки Сидорчук спочатку з кількох метрів пробив у Кепу, а потім добив у стійку. Гармаш знову переграв воротаря, але опинився в кілометровому офсайді.

Тільки гості знову включилися, як прийшов 4-й гол. Вілліан подав штрафний із правого флангу. Бойко кидався за м'ячем і перевів його в поперечину. Гармаш отримав пас із флангу Циганкова, але прицільно пробити не дали захисники. Алонсо вирішив перекинути стінку, однак не докрутив у ворота. Сідклей обрізався зліва, а Хадсон-Одой забив свій 4-й єврокубковий гол з-під Кендзьори.

Німецький арбітр додав ще 2 хвилини киянам. 0:5 це не змінило. Найбільша єврокубкова домашня поразка в історії "Динамо", яке раніше програвало максимум із різницею в 3 голи.

Як повідомляли Українські Новини, тисяча британських уболівальників приїхали на матч "Динамо"-"Челсі".

Раніше "Динамо" вийшло до 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА після перемоги на "Олімпіакос".

Перший матч із "Челсі" в Лондоні кияни програли з рахунком 3:0.