Спорт 2019-03-18T04:00:54+02:00
Світоліна вперше пробилася у чвертьфінал престижного турніру у США

Эліна Світоліна. Фото: twitter.com/poroshenko

Перша ракетка України Еліна Світоліна, яка потрапила в топ-35 оновленого рейтингу найкращих тенісисток світу від WTA, в нервовому тригодинному матчі четвертого кола турніру серії Premier Mandatory в Індіан-Уеллсі обіграла австралійку Ешлі Барті.

Про це повідомляє "Великий теніс України".

В самому довгому поєдинку цього сезону, який тривав 3 години 12 хвилин, Еліна перемогла з рахунком 7:6, 5:7, 6:4.

Видання повідомляє, що в першому сеті Світоліна не захистила свою подачу при рахунку 5:4, після чого відіграла сетбол на шляху до тай-брейку. На тай-брейку наша тенісистка програвала 3:6, але зуміла вирвати перемогу в партії (10:8).

У другому сеті Еліна вела 5:3, але не зуміла реалізувати два матчболи - Барті виграла чотири гейми поспіль і перевалу гру у третю партію.

Відзначається, що на початку третього сету перша ракетка України програла гейм на своїй подачі і взяла медичну перерву за рахунку 1:2. Після цього Світоліна перехопила ініціативу і з п'ятого матчболу завершила поєдинок на свою користь.

Українка вперше зіграє в 1/4 фіналу турніру в Індіан-Уеллсі.

Наступною суперницею Еліни стане 61-я ракетка світу, чешка Маркета Вондроушова (рахунок особистих зустрічей 2-0).

Як повідомляли Українські Новини, перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла вийти у півфінал Australian Open поступившись місце представниці Японії Наомі Осаки в одній четвертій.

Світоліна з перемоги стартувала на Підсумковому турнірі найсильніших.