Кабінет Міністрів скасував вимогу про обов'язкове ведення книги скарг і пропозицій.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду, передають Українські Новини.
Зі слів першого віце-прем'єр міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, книга скарг була радянським рудиментом і провокувала зловживання з боку контролюючих органів.
Крім того, вимога вести книгу скарг і пропозицій призводила до додаткових витрат для бізнесу.
"Загальні витрати для всіх компаній за рік становлять 125 млн гривень", - зазначив Кубів на засіданні.
При цьому, з його слів, книга скарг не є інструментом захисту прав споживачів.
Як повідомляли Українські Новини, Кабмін хоче оскаржити визнання протиправним порядку формування цін на газ
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.