Спорт 2019-04-15T04:19:03+03:00
"Динамо" - "Астана": кияни вийшли в плей-офф Ліги Європи

"Динамо" відкрило рахунок на 29-й хвилині. Фото: uefa.org

У 5-му турі групового раунду Ліги Європи "Динамо" перемогло в гостях "Астану" і вийшло у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Про це повідомив champion.com.

"Динамо" відкрило рахунок на 29-й хвилині. Після витонченого пасу Віктора Циганкова п'ятою, в лівий кут воріт м'яч відправив Беньямін Вербич.

На 81-й хвилині "Астана" була близька до того, щоб відігратися. Після удару Антоніо Рукавіни "Динамо" від голу врятував Денис Бойко, перервіть м'яч у поперечину.

"Динамо" перемогло "Астану" з рахунком 1: 0 і отримало 11 очок, чим достроково гарантувало собі перше місце в групі.

"Астана": Еріче, Аничич, Постніков, Рукавіна, Маєвський, Ришард (Мужиків, 58), Томас, Зайнутдинов (Шомко, 76), Кляйнхайслер, Муртазаєв Кабананга (Янга, 62).

"Динамо": Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Сидклей, Че-Че, Шепелєв, Вербич (Сидорчук, 76), Циганков (Морозюк, 84), Шапаренко (Гармаш, 64), Кендзьора.

Попередження: Постніков, 32; Кляйнхайслер, 87; Гармаш, 90.

Як повідомляли Українські Новини, найбільші в Європі зарплати платять футболістам з іспанської "Барселони".

Раніше футболіста клубу "Динамо" звільнили з іншої команди за сон п'яним на тренуванні.

Більше новин про: ФК Динамо